VAROVÁNÍ PŘED PODVODNÍKY - PADĚLKY EUROLABS A GENESIS BIOLOGY!

Fake peptidy a sarms - padelky Eurolabs!
Za všemi podvodnými weby stojí ty samý  zákeřný a maximálně bezcharakterní podvodníci  ze Slovenska, nyní také již odesílají balíky již přímo z České republiky:
Fake peptidy a sarms - padelky Eurolabs! Fake Genesis Biology, fake Gigarelin - podvodnici ze slovenska!
Nenechte se nalákat na předstírané nižší ceny a hloupě okradnout za absolutní bezcenný fake, a vždy mějte na paměti:

Jediné a pravé stránky výrobců EUROLABS-PEPTIDES a GENESIS BIOLOGY
pro ověření SN čísel a pravosti produktů jsou:

WWW.EUROLABS-PEPTIDES.COM        WWW.GENESIS-BIOLOGY.COM

Vymyšlené fake S/N čísla podvodníků testem pravosti na těchto skutečných stránkách výrobců samozřejmě nikdy NEPROJDOU!

Před každým nákupem si na těchto pravých stránkách výrobců zkontrolujte pravidelně aktualizovaný SEZNAM podvodníků a jejich podvodných webů  ZDE:

www.eurolabs-peptides.com/FAKE-WARNING

1) Nedejte se nachytat na  PŘEDSTÍRANÉ NIŽŠÍ CENY!!!

Místo toho, abyste ušetřili tak vyhodíte svoje peníze uplně zbytečně za úplný odpad,  a  naplníte peněženky bezcharakterních podvodníků, parazitů a totálních zlodějů!

2) Všímejte si, že podvodníci vždy "tlačí" na to, abyste hned napoprvé nakoupili co nejvíce, největší balení a největší množství:

Zkrátka abyste jim poslali hned napoprvé co největší sumu peněz! Proč asi..? Protože jde o první, jedinou a současně i poslední "objednávku" a "skvělý nákup" - dokud nepřijdete na to, že jste byli totálně okradeni zloději.

3) Podvodníci nenabízejí malé 30 tabletové (testovací) balení!

T.j. možnost, abyste si mohli něco nejprve odzkoušet a riskovat při tom minimum peněz. Výrazně by jim to snižovalo celkovou sumu, o kterou se jim podaří lidi okradnout. Vždy doufají, že napoprvé objednáte co nejvíce a za co největší částku. Přemýšlejte: pokud prodejce ví, že vám prodává kvalitní produkty a opravdu fungující originály, tak nemá problém s tím, aby vám nabídnul možnost nejprve si produtky vyzkoušet na minimálních testovacích baleních s minimální cenou. Ví, že když budete spokojeni, tak si přece objednáte znovu. Naopak - podvodníci s jejich fake odpadem, samozřejmě počítají s tím, že okradnout vás mohou jen hned napoprvé, proto se vás snaží nalákat a omezovat pouze velkými baleními, aby byla suma maximální!

4) Taktéž si všímejte, že všechno, ale uplně všechno je vždy kompletně vykradené a vykopírované z jiných eshopů a webů:

Uplně všechny obrázky, uplně všechny texty.. Celé odstavce a kompletní stránky, navigace a názvy kategorií, prostě do puntíku uplně uplně vše. Ještě stále zvažujete myšlenku, že vám takový MEGA-PARAZITI mohou poslat něco kvalitního, originálního a jiného, než jen absolutní bezcenný ODPAD a FAKE..? A udělat něco jiného, než okrást i Vás (přesně stejně jako kradou všechno ostatní a všude)??

5) Aby lidi zmátli, začali odesílat balíky již přímo v České republice:

Jelikož už většina lidí ví o těchto slovenských podvodnících, kteří okrádají lidi za totální odpad a padělky s 0.00% obsahem účinné látky, tak proto aby tyto lidi zmátli, že se jedná o někoho jiného, začali odesílat balíky už přímo v České republice. Proto se nenechte zmást - jedná se stále a přesně o ty samé podvodníky a parazity ze Slovenska, kteří se specializují jen na tyto 3 následující činnosti:

#1:  Totální kopírování a vykrádání cizích webů a eshopů, a parazitování na cízí práci. Z nakradených materiálů potom vytvoří podřadné a falešné eshopy prodávající totální FAKE.

#2:  Okrádání zákazníků, kterým místo předstíraných opravdových a fungujících originálů pošlou pouze absolutní padělky = úplně bezcenný FAKE.

#3:  Zákeřné intrikování, pomlouvání a psaní falešných komentářů na internetu, kde předstírají že jsou "velmi spokojenými zákazníky, který právě u nich nakoupili".
       Při čtení těchto jejich jediných vlastních "výtvorů" se normálním lidem skutečně zvedá žaludek..

6) Rovněž vzhledem na to, že lidi pochopili jak snadno jsou podomácky falšovatelné a plnitelné kapsle, nechali si tyto podvodníci vyrobit "univerzální" FAKE TABLETY, které začali už také používat místo kapslí:

Samozřejmě, nadále se jedná o absolutní FAKE, placebo s 0.00% obsahem účinné látky - FAKE tablety bez jakéhokoliv požadovaného účinku, které nemají se skutečnými předstíranými originály absolutně nic společného. FAKE tablety, které ve skutečnosti neobsahují žádné peptidy ani SARMY, protože ty jsou drahé! Narozdíl od glukózy, která je za cenu mouky.. A protože cílem těchto podvodníků vůbec není, aby zákazníci byli spokojeni, ale naopak jejich cílem je maximální okradení zákazníků: vytvořit a získat FAKE napodobeniny co nejlaciněji jak jen to je možné, a za ně potom okradnout zákazníky o maximální možnou sumu, aby byl jejich "zisk" na takovémto falšování co největší.

Fake peptidy a sarms - padelky Eurolabs!

7) Nebuďte neskutečně najivní a nenaleťte na ty nejprimitivnější lži - že když nebudete spokojený, můžete produtky vrátit a vrátí vám peníze:

Fake peptidy a sarms - padelky Eurolabs!

Buďte si absolutně jistý,  že peníze, které těmto podvodníkům už jednou pošlete, zaručeně už nikdy více neuvidíte !!!